Szkolenia psów Opole - opieka nad zwierzętami

Rozwiązywanie problemów z zachowaniem psów i kotów oraz szkolenie psów wyłącznie metodami pozytywnymi, opartymi na pozytywnych wzmocnieniach.

Sprawdź nasze usługi:

Podane ceny obowiązuję podczas zajęć na terenie miasta Opola. Istnieje możliwość realizacji usług poza Opolem. w takim przypadku do podanych cen należy doliczyć dojazd do klienta ustalany indywidualnie w zależności od odległości od Opola.

Konsultacje

1. Rozwiązywania problemów z zachowaniem psów i kotów - 250,00zł na terenie Opola.
Rozwiązywanie problemów z zachowaniem psów i kotów. Prowadzenie terapii behawioralnej w przypadku gdy pies lub kot: - wykazuje zachowania lękowe - zachowuje się agresywnie - nie potrafi zostawać sam w domu - niszczy przedmioty - załatwia się w domu - nadmierne wylizywanie sierści, łap itp - nagle zaczął się inaczej zachowywać wobec opiekunów - inne problemy z zachowaniem

Zajęcia indywidualne

2. Pojedyncze lekcje indywidualne  ,   200,00 zł za 1,5h .

3. Indywidualne szkolenie psów - 1450,00zł. Cykl 10 spotkań 1h
Nauka posłuszeństwa oraz eliminacja problemowych zachowań u psa. Zajęcia indywidualne dostosowane indywidualnie do każdego psa. Nauka komend podstawowych i zaawansowanych.

4. Zajęcia indywidualne mini pakiet - 850,00 zł. Cykl 5 spotkań 1h.
Zajęcia dla psów powyżej 20 tygodnia życia. Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą popracować nad wybranymi ćwiczeniami (luźna smycz, przywołanie, zostawanie itp.)

5. Tropienie użytkowe indyw. - 130,00 zł za 1h.
Tropienie użytkowe (mantrailing) to doskonałe zajęcie dla psiego nosa. Aktywność polegająca na poszukiwaniu zaginionego człowieka. Idealne dla każdego psa, w tym psa z lękami wobec obcych osób. Pies poszukuje zaginionego pozoranta.

6. Nose work zajęcia indywidualne - 100,00 zł za 1h
To doskonałe zajęcie dla psiego nosa. Aktywność polegająca na znajdywaniu określonego zapachu najczęściej cynamonu lub goździków, w różnych przedmiotach, miejscach itp.

7. Rally - O zajęcia indywidualne - 100,00 zł za 1h
Zajęcia sportowe z psem dla opiekuna psa, w każdej grupie wiekowej (w tym dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Jest to niestresujący sport dla wszystkich psów w tym szczeniąt, psów z problemami behawioralnymi, psich emerytów, a nawet psów z niepełnosprawnością.

8. Trening medyczny - 200 zł, 1,5h.

9. Jeden spacer z psem w ciągu dnia - od 100 zł, 1h.

10. Indywidualne szkolenie psów + sesja FOTO - 1900,00zł. Cykl 10 spotkań 1h + 11 spotkanie sesja FOTO

Zajęcia grupowe

11. Szkolenie grupowe Psów zaawansowane - 800,00zł. Cykl 8 spotkań 1h
Szkolenie Psów różnych miejscach w Opolu. Zajęcia w grupach max 4 psy min 2 psy. Nauka komend, komunikacji z psem, skupienia, wyciszenia, zabawy, socjalizacji w mieście itp.

12. Tropienie użytkowe w grupie. - 800,00 zł. Cykl 8 spotkań 1h
Tropienie użytkowe (mantrailing) to doskonałe zajęcia dla psiego nosa. Aktywność polegająca na poszukiwaniu zaginionego człowieka. Idealne dla każdego psa, w tym psa z lękami wobec obcych osób. Zajęcia grupowe dla min dwóch zespołów pies człowiek, max 4 zespoły.

Problemowe zachowania psów:

• zachowania agresywne wobec ludzi lub innych zwierząt,
  • szczeka, wyje lub demoluje mieszkanie podczas nieobecności opiekunów,
  • załatwia się w domu,
  • pilnuje jedzenia lub innych przedmiotów,
  • skacze na ludzi,
  • goni rowerzystów, biegaczy, samochody itp,
  • boi się ludzi, innych psów, głośnych odgłosów, jazdy samochodem lub innych rzeczy,
  • zachowuje się apatycznie,
  • nie pozwala sobie wyczyścić uszu, wytrzeć łap lub wyczesać sierści,
  • podgryza Twoje nogi lub ręce…

Szkolenia psów:

• koncentracja na opiekunie,
  • siad,
  • waruj,
  • stój, wstań,
  • zostań,
  • chodzenie na luźnej smyczy (bez ciągnięcia),
  • przywołanie – do mnie,
  • przywołanie awaryjne - gwizdek,
  • na miejsce (odesłanie psa na jego posłanie),
  • nie rusz (niepodejmowanie znalezionego jedzenia i przedmiotów).

Problemowe zachowania kotów:

• załatwianie się poza kuwetą,
  • nieustanne miauczenie,
  • „poluje” na domowników lub inne osoby,
  • drapie meble,
  • siedzi pod szafą i wszystkiego się boi.